ОСТАННІ НОВИНИ

На концерті у Львові збирали гроші для львівських десантників

|

Сьогодні, 9 серпня, у львівському Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького відбувся благодійний концерт на підтримку вояків 80-ї аеромобільної бригади.

десант

Про це повідомляє репортер ZIK- Стрім.

Організатором благодійного заходу були активісти громадської організації «Голуби миру Небесної Покрови», які збирають гроші на автівку для бійців львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних Сил України.

Реклама партнерів

«Ми плетемо сітки для хлопців, передаємо їм продукти. А тепер в них поламався транспорт, тому збираємо на автівку для них. Ми допомагатимемо  захисникам, допоки триває війна», – сказала організаторка концерту Олена Кукурудз.

В концерті брали участь танцювальні колективи міста і області, зокрема, чоловічий ансамбль «Галицька фермата», хор «Холмщина», жіночий народний хор «Горлиця», дитячий танцювальний колектив «Мадлена», які долучилися до шляхетної справи допомоги українським воякам.

Окрім того, для відвідувачів концерту працював невеличким ярмарок, де місцеві господині за благодійну пожертву пропонували скуштувати домашнього печива та солодощів, або придбати сувенір на згадку.

«Вважаю, що такі заходи необхідно проводити, бо хлопцям досить важко там, на Сході. Державна підтримка мінімальна, тому ми маємо брати ініціативу до своїх рук», – сказала львів’янка Мар’яна.

«Ці пожертви стануть у пригоді нашій армії. Хай вони підсилять її бойову міць, моральних дух», – наголосив відвідувач концерту Ярослав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.