ОСТАННІ НОВИНИ

Керівнику підприємства світить три роки тюрми за несплату профспілкових внесків

|

На Львівщині судитимуть керівника підприємства за несплату профспілкових внесків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ МВС України у Львівській області.

Грати 2

За даними відомства, Бродівським райвідділом міліції завершено досудове розслідування щодо неправомірних дій керівника одного із комунальних підприємств міста Броди, та обвинувальний акт скеровано до суду.

Як встановлено під час розслідування, 54-річний керівник підприємства  порушуючи вимоги ст. 35, 42, 44   Закону України «Про професійні спілки їх права та гарантії діяльності», незаконно зобов’язав головного бухгалтера комунального підприємства не перераховувати обов’язкові профспілкові внески на розрахунковий рахунок профспілки.

Реклама партнерів

Крім того, керівник переконував членів профкому комунального підприємства прийняти рішення щодо відмови сплачувати обов’язкові членські внески на рахунок профспілки.

Внаслідок неправомірних дій керівника підприємства, профспілковій організації завдано матеріальної шкоди на загальну суму 9900 гривень. Під час досудового розслідування збитки повністю відшкодовано.

Обвинувальний акт за перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій скеровано до суду. Санкція статті передбачає позбавлення волі до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.