ОСТАННІ НОВИНИ

Офісні працівники хворіють на роботі

|

Українські офісні працівники не звикли піклуватися про своє здоров’я. Правильно харчуються лише двоє з п’яти опитаних. А кожен восьмий зізнався, що ходить на роботу навіть при явних симптомах хвороби. Про це Львівському порталу повідомили  в Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна.

39

Робота в офісі негативно позначається на стані здоров’я «білих комірців». Більше половини з них відчувають погіршення самопочуття у зв’язку з некомфортними умовами праці. На багато факторів, наприклад, незручне робоче місце, задушливе приміщення, відсутність облаштованої кухні, офісні працівники вплинути не в змозі. Тут турбота про їх здоров’я лягає на плечі роботодавця. Але навіть найоптимальніші умови в компанії не є гарантією гарного самопочуття, якщо сам працівник далекий від здорового способу життя.

37

Як показало опитування, далеко не всі «білі комірці» піклуються про своє здоров’я. Найчастіше офісні співробітники намагаються дотримуватися здорового харчування. Правильно харчуються двоє з п’яти опитаних. Трохи більше третини вважають, що запорука здоров’я – це повноцінний сон. Майже стільки ж намагаються більше рухатися, ходити пішки та гуляти на свіжому повітрі. І ще третина відвідує спортзал. Трьом з десятьох вдається зберігати спокій у будь-якій ситуації й не хвилюватися. Превентивні заходи, які потребують грошових витрат, менш популярні серед українців. Лише кожен п’ятий може дозволити собі оздоровлення під час відпустки. А з думкою, що хворобу легше попередити, ніж лікувати, згоден лише кожен восьмий опитаний. Саме стільки офісних співробітників проходять регулярні медичні огляди.

38

Навіть при появі явних ознак хвороби «білі комірці» продовжують ходити на роботу. Однак ряд нездужань все ж можуть змусити їх дотримуватися постільного режиму. Дві третини клерків не йдуть в офіс при високій температурі. Двоє з п’яти виправдано залишаються вдома при блювоті й ще чверть при діареї. Майже кожного п’ятого може вибити з колії загальна слабість і погане самопочуття. Біль у горлі та кашель вважають серйозним приводом не виходити на роботу менше десяти відсотків опитаних. І ще рідше до небезпечних захворювань відносять тяжкість в животі (7%), шкірний висип (7%), нежить (6%), біль у грудній клітині (4%) і ломоту в м’язах (2%). Слід зазначити, що кожен двадцятий  офісний працівник залишиться хворіти вдома при будь-якому з перерахованих вище симптомів. А кожний восьмий опитаний зізнався, що не може взяти лікарняний навіть у разі крайньої необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *