ОСТАННІ НОВИНИ

Губернатор Донеччини пропонує перенести вибори на Донбасі на 2017 рік

|

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що проводити місцеві вибори на Донбасі в нинішніх умовах не можна. Про це пише “Укрінформ“.

вибори www.volynnews.com

«Сьогодні на Донбасі не можна підрепетирувати, підфарбувати, щось змінити. Тут фактично слід запропонувати новий порядок денний, нове життя. Бо політичних партій тут немає, все життя тут «призначалися» мери, «призначалися» депутати, «призначалися» органи місцевого самоврядування», – заявив Жебрівський.

Він пропонує перенести вибори на 2017 рік, бо демократія на Донбасі “була закатана в асфальт”.

Реклама партнерів

Жебрівський вважає, що «слід зробити тріщину в цьому асфальті, щоб пробилося здорове зерно, паростки пустило, і тоді слід проводити вибори».

«На Донбасі навіть якщо є якась партія рейтингова, там куплять франшизу і запустять тих, хто потрібний «хазяям життя». Весь час під різними прапорами проходили деякі депутати до міської влади, до обласної влади, але в кінці кінців виконували те, що говорили «хазяї», – сказав він.

Як відомо, згідно з прийнятою Верховною Радою постановою про призначення місцевих виборів, вибори на окупованій частині Донбасу восени 2015 року не проводитимуть, а на звільнених територіях проведуть, якщо безпекова ситуація дозволятиме зробити це.

Фото: www.volynnews.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...