ОСТАННІ НОВИНИ

Митниця відсудила у львівського підприємства півмільйона за порушення Закону

|

Днями на підставі клопотання Львівської митниці ДФС одне з  українських підприємств – перевізників  позбавлено тимчасово, строком на 2 роки, права на перевезення товарів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

суд

Митники встановили, що впродовж тривалого часу одне з підприємств  переміщувало товари на територію Республіки Молдова транзитом через митну територію України з порушенням  встановлених законодавством  вимог. Зокрема зафіксовано випадки  вивантаження товарів без дозволу митного органу та без сплати до Держбюджету передбачених законодавством податків та зборів.

За фактами порушення процедури МДП Львівська митниця надіслала цьому підприємству та АсМАП України фінансову претензію на суму понад 500 тис. грн. Львівський апеляційний адміністративний суд прийняв постанову про задоволення апеляційної скарги Львівської митниці та відмову у задоволенні позовних вимог  підприємства до Львівської митниці про визнання протиправними  її дій.

Тож Львівська митниця скерувала подання до Державної фіскальної служби  про застосування до зазначеного перевізника ст. 38 Конвенції МДП 1975 року (заборони на міжнародні перевезення), яке і було задоволено.

Фото: ua.112.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...