ОСТАННІ НОВИНИ

У понеділок у Львові обиратимуть нового керівника театру імені Лесі Українки

|

В понеділок, 3 серпня, о 15.00 год. у приміщенні Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36) відбудеться відкрите засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади художнього керівника Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

театр

Члени конкурсної комісії розглянуть подані від претендентів на заміщення вакантної посади матеріали, оцінять їхній творчий потенціал, заслухають концепції творчого розвитку Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки на театральний сезон 2015-2019 років, що будуть особисто презентовані учасниками конкурсу.

Запрошуємо представників засобів масової інформації, мистецького середовища та глядачів театру відвідати засідання конкурсної комісії.

Нагадаємо, що у червні акторський колектив Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки висловив недовіру директору О.Коломійцеву.

Комісія з розгляду звернення акторського колективу Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, утворена розпорядженням міського голови, прийняла рішення не продовжувати контракт з теперішнім директором театру О.Коломійцевим та ввести у штат театру посаду художнього керівника.

Відтак, з метою забезпечення конкурентності, справедливості, неупередженості та прозорості при формуванні кадрового складу  художнього та артистичного персоналу Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, управління культури ЛМР спільно з адміністрацією театру оголосили конкурсний відбір на заміщення вакантної посади художнього керівника театру ім. Лесі Українки.

Також оголошено конкурс на заміщення вакантних посад художньо-артистичного складу театру (артист вищої категорії, артист першої категорії, артист другої категорії).

Конкурси відбуваються відповідно до чинного законодавства, зокрема, наказу Міністерства культури України від 06.09.2013 №851 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури».

Фото: zik.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...