ОСТАННІ НОВИНИ

Громадськість Львівщини долучиться до охорони державного кордону

|

Налагодження співпраці представників прикордонних служб з громадськими організаціями та охорона державного кордону стали основними темами “круглого столу”, який 30 липня відбувся у Львівській облдержадміністрації. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

kordon-vyviska

Прикордонники та активісти обговорили спільні дії для запобігання незаконній міграції та економічній контрабанді, а особливо у пунктах пропуску Краковець, Шегині та Рава-Руська.

У дискусії взяли участь начальник відділу прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління Дмитро Ільчинський, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськості облдержадміністрації Галина Гречин, а також представники громадськості Львівщини, зокрема Громадської ради при ОДА, ГО «Агенція розвитку підприємництва жінок та молоді» та інші.

“На сьогодні головними загрозами на державному кордоні є незаконна міграція, у тому числі на каналах міжнародного сполучення, та економічна контрабанда, як у пунктах пропуску, так і за ними. Найбільш загрозливими напрямками щодо переправи економічної контрабанди є пункти пропуску Краковець, Шегині та Рава-Руська”, – зауважив Дмитро Ільчинський.

Представники громадських організації запевнили, що готові допомогти органам прикордонної державної служби, проте для цього слід вибудувати якісний механізм спільної роботи. За їх словами, така співпраця можлива лише за умови, якщо кожна зі сторін чітко розуміти своє завдання і не перекладатиме відповідальність на інших.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...