ОСТАННІ НОВИНИ

Львівських активістів помітили у міністерстві

|

У Львові міністр молоді та спорту України Ігор Жданов нагородив активістів Львівського молодіжного клубу почесними грамотами. Микола Брич та Данило Цьвок отримали нагороди за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність, популяризацію здорового способу життя серед молоді, відданість справі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГО «Львівський Молодіжний Клуб».

30

Зустріч відбулася у рамках наради з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту Донецької, Івано-Франківської, Луганської та Львівської обласних та районних державних адміністрацій, яка відбулася учора.

Громадська організація «Львівський молодіжний клуб» була заснована минулого року, за цей час активна молодь реалізувала чимало цікавих проектів спрямованих на розвиток відпочинкових зон міста, їх впорядкування, організації дозвілля. Зокрема у 2014 році  хлопці та дівчата брали участь у відновленні парку «Горіховий гай», цьогоріч – в реконструкції Парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького. Пізніше допомагали організовувати там велофестиваль. Також активісти опікуються дітками з особливими потребами. Серед реалізованих проектів ЛМК також є освітні та пізнавальні, серед них – збір та передача книг для шкіл Донеччини.

Реклама партнерів

«Протягом місяця в наметі біля пам’ятника Тарасу Шевченку ми збирали книги, які приносили небайдужі львів’яни. Як результат – майже тисяча книг. Серед них підручники з хімії, фізики, математики, української мови та літератури, з англійської та німецької мови, праці та матеріали з етнографії, народознавства, українського національно-визвольного руху, про УПА, УНР та ЗУНР, література для патріотичного виховання та позакласної роботи. У травні ми їздили в Маріуполь, ці книги отримали 8 шкіл міста», – розповідає член Львівського молодіжного клубу Данило Цьвок.

Голова Львівського молодіжного клубу Микола Брич головним завданням громадської організації називає сприяння розвитку української освіти, науки, культури, завдяки співпраці з іншими активістами, органами влади та активними львів’янами.

«Завдяки громадській активності львів’ян та злагодженості дій активістам ЛМК вдалося реалізувати десятки цікавих та потрібних проектів. Потроху ми робимо наше місто кращим. Але це не головна ціль, ми переслідуємо більш глобальну мету. Такими начебто дрібними акціями чи заходами ми розширюємо світогляд молоді, беремо участь у процесі розвитку демократії та громадянського суспільства в Україні. Ми прагнемо підвищити правову, політичну, духовну культуру молоді, прагнемо реалізувати науковий, творчий, організаційний потенціал. Як відомо – все починається з малого. Наразі нас лише 30 активних учасників, проте з кожною реалізованою акцію нас стає більше», – розповідає Микола Брич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...