ОСТАННІ НОВИНИ

Донбас розмінують за кошти ЄС

|

Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Організацією з безпеки і співпраці в Європі допомагатимуть в очищенні територій на сході України від «залишків війни». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДСНС України.

міни

Сьогодні, 30 липня, презентували проект, донором якого виступила Німеччина. Реалізація проекту триватиме півтора роки і впродовж цього часу уряд Німеччини виділить близько 995 тисяч євро задля закупівлі сучасного обладнання для піротехніків ДСНС, які проводять на сході України роботи з розмінування й очищення територій від боєприпасів. Також проводитимуть тренінги і навчання рятувальників ДСНС з використання такого обладнання у роботі.

«Очищення території України від вибухонебезпечних предметів є одним із пріоритетних завдань для ДСНС. Проте, якщо раніше піротехнічні підрозділи служби знешкоджували лише залишки минулих війн, то сьогодні, працюючи на сході держави, вони мають справу з сучасними боєприпасами, для знешкодження яких необхідне новітнє оснащення. Саме тому обладнання, яке отримають наші піротехнічні підрозділи на сході України в рамках реалізації цього проекту, дасть змогу скоротити час прибуття та знешкодження боєприпасів, дозволить дистанційно працювати з вибухонебезпечними предметами та гарантуватиме безпеку піротехніків ДСНС під час виконання робіт», – сказав голова ДСНС України Микола Чечоткін.

Фото: www.osce.org

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...