ОСТАННІ НОВИНИ

«Народна Самооборона» готує військово-польовий табір для молоді

|

«Народна Самооборона» запрошує до участі у обласному молодіжному військово-польовому таборі «Патріот». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

108

Із 31 липня до 2 серпня 2015 року в селі Раковець Пустомитівського району Львівської області відбудеться військово-польовий табір «Патріот» для юнаків допризовного віку. Організатором заходу виступає Львівський обласний молодіжний центр спільно з управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Програму табору підготували інструктори ГФ «Народна Самооборона» Львівщини, які також будуть проводити усі вишколи.

Реклама партнерів

Основна мета заходу полягає у ознайомленні допризовної молоді з основами військової справи, цивільної оборони і медико-санітарної підготовки. Учасники отримають знання про функції різних підрозділів Збройних Сил України, прослухають лекції за темами «Історія російсько-української війни 2014-15 рр.», «Лідерство і роль командира в підрозділі» та ін.

Заняття будуть проводити кваліфіковані інструктори, які будуть кураторами тематичних груп «Снайпери», «Медики», «Варта» та ін.

У програмі передбачаються всі види військово-польових занять, які містяться в державній програмі допризовної підготовки старшої шкільної молоді.

Організатори забезпечують учасників харчуванням та навчальними матеріалами на час проведення заходу, а також трансфер зі Львова до місця проведення заходу.

Учасникам самостійно потрібно подбати про місце у наметі. Військова екіпіровка вітається.

З питань реєстрації просимо звертатися до організаторів табору за номерами:

Комендант табору – 063 340 16 16, 097 104 99 27 (Сергій);

Радник з оргпитань – 093 004 90 28 (Арсен).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...