ОСТАННІ НОВИНИ

На навчаннях «Репід Трайдент-2015» стартувала активна фаза

|

Сьогодні, 29 липня, учасники українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2015» перейшли від тренувань до практичного відпрацювання дій за сценарієм навчання. Створена у рамках навчання багатонаціональна бригада повинна провести стабілізаційні дії в рамках оборонної операції: посилити охорону державного кордону, провести пошукові дії, приборкати сепаратистів, яких підтримують і посилюють спецслужби країни-агресора. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі навчань «Репід Трайдент-2015».

У час «Ч», основні сили, підрозділи бойового та логістичного  забезпечення одного з батальйонів бригади здійснили тактичний марш у визначену зону відповідальності. Після встановлення базового табору та взяття його під охорону, багатонаціональний батальйон приступив до стабілізаційних дій. У кожного підрозділу завдання окреме: хтось несе службу на блокпостах та спостережних пунктах, хтось здійснює патрулювання та конвоювання.

Зокрема, курсанти факультету ВДВ та військової розвідки «осідлали» ключові автошляхи у районі виконання завдань. Мета їх роботи – ретельна перевірка автотранспорту та контроль за пересуванням техніки. Найбільш підозрілі автомобілі та їх пасажири ретельно обстежуються.

Взвод військової поліції ЗС США разом із українськими морськими піхотинцями на БТР-80 та бронеавтомобілях «ХАМВІ» здійснив супровід колони автобусів із тимчасово переміщеними особами. «Біженців», доправили до спеціально облаштованого табору, де ними зайнялись фахівці медичного забезпечення та представники гуманітарних місій.

У цей же час, бійці підрозділу Національної Гвардії України проводили контр диверсійні заходи на визначеній ділянці місцевості.

Курсанти 2-го курсу Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під командуванням молодшого сержанта Ігоря Колісника зайняли висоту під назвою «Церква». На верхівці підвищення стоїть напіврозвалена споруда храму в якому піхотинці облаштували спостережний пункт.

Після заняття позиції молодший командир визначив сектори спостереження та ведення вогню для кожного військовослужбовця. В його групі основний вогневий засіб ураження – кулемет РКК, для нього було обрано позицію за межами руїн церкви на найбільш небезпечному напрямку. Позицію кулеметника замасковано. Про усі помічені деталі відразу здійснюється доповідь командиру підрозділу за допомогою радіозв’язку.

За діями підрозділів спостерігають офіцери-посередники, які фіксують правильність виконання завдань особовим складом.

Фото: прес-служби навчань «Репід Трайдент-2015».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...