ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині хочуть облікувати та сертифікувати екскурсоводів

|

Екскурсоводам, гідам і туристичним перекладачам, які працюють на території Львівської області запропонують пройти сертифікацію. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації.

23

За словами директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА Лева Захарчишина, усі бажаючі отримають перелік ліцензованих установ, які проводитимуть навчальні курси і видаватимуть сертифікати, що  засвідчуватимуть кваліфікацію. Сертифікація не буде обов’язковою, проте бажаною. Таку ініціативу планують запровадити для того, щоб уникнути фактів непрофесійних туристичних супроводів в межах області.

“У всіх цивілізованих країнах ця діяльність певним чином регламентується. Людина, яка бере на себе відповідальність розповідати іншим людям про історію, географію регіону, повинна мати певні знання, ґарантовані відповідним документом. Проте законодавством України на сьогодні не передбачено обов’язкової сертифікації. Відтак ми в області хочемо налагодити контакт з туристичними провідниками і створити єдину базу даних людей, які надають ці послуги», – повідомив посадовець.

До кінця серпня районні адміністрації повинні опрацювати інформацію і скласти перелік людей, які займаються цим видом діяльності. А до середини вересня заплановано провести нараду з туристичними провідниками, щоб обговорити запропоновані нововведення.

«Зрозуміло, що не усі екскурсоводи захочуть отримати сертифікат. Проте усі, хто виявить таке бажання матимуть певні преференції на ринку праці», – зазначив Лев Захарчишин.

 

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...