ОСТАННІ НОВИНИ

Черга охочих отримати польський Шенген наблизилася до жовтня – Дрозд

|

У Львові немає проблем із новою процедурою прийому документів для отримання Шенгену із збором біометричних даних, але є проблема великої черги бажаючих отримати візу. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд.

Шенген-віза

За словами Я. Дрозда, очікування дня подання документів (з моменту оплати послуг візового центру – ред), займає понад шість тижнів. Відтак, хто наприкінці липня вирішив подати документи на отримання польських Шенгенських віз можуть їх отримати не раніше, як наприкінці вересня.

«Понад 350 тисяч українців за рік отримує шенгенські візи у Львові, якщо деякі з них не вміють пройти реєстрацію системою «е-консулят» то це їхня індивідуальна проблема. Наразі нам відомо про проблему тривалого очікування дня подання документів. Зокрема на сьогодні цей день відтерміновується на шість тижнів. Але, у невідкладних випадках, коли хтось вчора отримав запрошення, а за тиждень має відбути на конференцію, діє черговий консул, який може пришвидшити день подачі документів. Сама ж система подачі документів працює добре, проте, кількість охочих отримати Шенген-візи – величезна. Саме в цьому полягає вся проблема – в обслуговуванні такої кількості людей. Бо 350 тисяч віз в рік це дуже багато», – сказав Генконсул.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...