ОСТАННІ НОВИНИ

Військових комісарів Львівщини кинули у камери гауптвахт

|

Військова прокуратура Львівського гарнізону відправила на гауптвахту двох військових комісарів, котрі не забезпечили виконання п’ятої черги часткової мобілізації. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Управління зв’язків із ЗМІ Генеральної прокуратури України.

68

«Військовою прокуратурою Львівського гарнізону Західного регіону України складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, стосовно двох районних військових комісарів Львівщини, які, внаслідок недбалого ставлення до військової служби, не забезпечили повною мірою виконання поставлених завдань під час проведення п’ятої черги часткової мобілізації», – йдеться у повідомленні.

За результатами розгляду протоколів судом, військові комісари визнані винними і на них накладено адміністративне стягнення у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті строком на 6 та 7 діб відповідно.

Реклама партнерів

16 липня 2015 року військові комісари поміщені на гауптвахту Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку для відбування покарання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.