ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові процвітає нічна торгівля алкоголем

|

Заборона нічного продажу алкогольних напоїв у Львові не контролюється ні виконавчими органами міськради, ні міліцією. Підтвердженням цьому стала перевірка місць роздрібного продажу алкоголю. З 30 точок продажу лише в трьох відмовились продати спиртне в заборонений час. В решті магазинів – черги, в тому числі з нетверезих підлітків. Про це Львівському порталу повідомили активісти Львівського молодіжного клубу.

37

Під час моніторингу охопили усі райони Львова та провели контрольну закупку в 30 нічних магазинах та МАФах. Результати виявились більш, ніж невтішними – в дев’ятьох з десяти магазинів продають алкоголь в заборонений час.

Допомагали активістам ревізувати заборонену нічну торгівлю алкоголем й помічники народного депутата Ігоря Васюника.

Усі порушення зафіксували на відеокамери, а відзнятий матеріал разом із зверненнями з вимогою посилити контроль Ігор Васюник направив міському голові Львова та начальнику міської міліції.

«З 2010 року у Львові діє заборона на продаж алкоголю вночі – з 22.00 до 10.00 години. Спершу це дало хороші результати – помітне зменшення кількості злочинів та порушень в нетверезому стані. Однак зараз все більше львів’ян звертається зі скаргами про п’яні дебоші, крики, нецензурну лайку та бійки під вікнами будинків, де поблизу є МАФ чи нічний магазин. Практично у всіх нічних магазинах можна купити алкогольні напої. Це точно не додає мешканцям відчуття безпеки, особливо на тлі останніх подій», – прокоментував львів’янин, народний депутат Ігор Васюник.

Окрім того нардеп переконаний, що дільничні інспектори міліції знають про порушення, а деякі з них навіть покривають порушників.

«Ми навмисне зафіксували місце і час порушення, щоб начальник міської міліції зміг запитати в дільничних інспекторів, чому немає контролю. Не просто так мешканці скаржаться, що дільничні знають про порушення, а деякі з них покривають порушників. Мушу також наголосити, що цю акцію ми провели до сумнозвісних останніх подій у Львові. Відтак тепер ця тема стає ще більш актуальною, більше того – актуальною, як ніколи. У теперішній час безпека та дотримання громадського порядку у нашому місті – понад усе», –додав нардеп.

3638

 

Фотодукумент: прес-служба народного депутата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *