ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура збирає усі відео із району терактів у Львові

|

Прокуратура Львівської області звертається до громадян з проханням надати допомогу правоохоронним органам у встановленні організаторів терористичних актів, вчинених 14 липня біля дільничних пунктів міліції у Шевченківському районі міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

27

«Просимо відгукнутись водіїв транспортних засобів, обладнаних відеореєстраторами.

Слідству необхідні усі наявні записи руху з 1 по 14 липня поточного року вулицями  Ю.Липи, П.Панча, В.Чорновола, О.Кошиця, Т.Масарика, Т.Окуневського, Пожежників, Струмок, Варшавської, Замарстинівської, Творчої, Очеретяної, Загірної, М. Грінченка, Купальської, Я.Степового, Рубінової, Розточчя, П.Тичини, Лляної, Я.Райніса, Сріблистої, Ф.Сеньковича, Волошкової, Мазепи, І.Миколайчука, М. Хвильового, Інструментальної, П.Орлика та Плугової», – йдеться у повідомленні.

За даними відомства, терористичні акти були сплановані. Злочинцями попередньо вивчались місця закладення вибухових пристроїв, а відтак записи руху у будь-яку пору доби, матимуть у подальшому вирішальне значення, оскільки можуть містити дані щодо переміщення зловмисників.

Про наявність таких записів та інших свідчень слід невідкладно повідомити відділ приймання та аналізу оперативної інформації прокуратури Львівської області за телефоном: (032) 235 62 37, або ж чергову частину Управління СБ України у Львівській області: (032) 261 61 43.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...