ОСТАННІ НОВИНИ

Через помилку видавничого центру у студентів Франкового університету відбирають дипломи

|

22

Бакалаври ЛНУ ім. Івана Франка тільки недавно отримали свої дипломи, як вже мусять їх повертати назад. Причиною тому є помилка видавничого центру ЛНУ ім. Івана Франка, який займався друком документа про освіту і забув вказати дату випуску. Про це у соціальній мережі написав студент  Франкового університету Остап Яриш, інформує кореспондент Львівського порталу.

«Недовго я тішився своїм дипломом бакалавра. Отримав-зробив фотку-повернув. Подзвонили з деканату і сказали занести його назад, оскільки видавничий центр ‪‎ЛНУ, який друкував усі дипломи цього року, зробив помилку і, увага: ЗАБУВ ВКАЗАТИ ДАТУ ВИПУСКУ. І зараз через це будуть передруковувати 7 тисяч дипломів. Браво», – пише О. Яриш.

Водночас, через помилку видавничого центру ЛНУ, студенти бакалаври не мають змоги поступити на магістратуру в інші виші.

«Тепер невідомо взагалі, коли випускники отримають свої дипломи. Я вже мовчу про додатки з усіма оцінками, за які у видавничому центрі ще навіть не брались. Як наслідок – я і мої товариші не можемо подати документи на магістратуру в інші ВНЗ, тому що просто-напросто не маємо на руках необхідних паперів. І не можемо їх отримати вчасно», – додає О.Яриш.

Фото: Остап Яриш

Реклама партнерів

Коментарі

  1. Це не універ, це просто жах. Як поступати далі без диплому в інший ВНЗ. Стільки грошей відвалити за навчання, то ще і дипломи не можуть нормально видати. Журналісти газети “Експрес” мають роботу – чому не дати “хорошоі” репутаціі цьому університету?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...