ОСТАННІ НОВИНИ

У Мін'юсті оновили реєстр корупціонерів  

|

корупція www.varianty.net

Міністерство юстиції України презентувало оновлений реєстр корупційних правопорушників. Про це під час брифінгу повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, передає Еспресо.TV з посиланням на 24 канал.

«Цей реєстр працює з початку 2014 року, а на сьогоднішній день реєстр містить інформацію щодо 9500 осіб і постійно оновлюється», – сказала вона на брифінгу в Києві.

Наталія Севостьянова зазначила, що раніше надходили скарги, зокрема, від журналістів, про те, що реєстр технологічно недосконалий і складно шукати потрібну інформацію. За словами першого заступника міністра, до поновлення пошуку в реєстрі можна було знайти тільки за прізвищем особи, яка вчинила корупційне правопорушення.

«Сьогодні ми вдосконалили цей реєстр. Ви можете тепер шукати інформацію за прізвищем, ім’ям, по-батькові, місцем роботи на момент вчинення корупційного правопорушення, за складом корупційного правопорушення, виду покарання або стягнення», – пояснила Севостьянова.

Тобто, за її словами, пошук спрощений настільки, що можна знайти дані про корупціонера за статтею кодексу про адмінпорушення. Також перший заступник міністра зазначила, що за результатами пошуку буде оприлюднено більше інформації.

Севостьянова розповіла, що на сайті кожен день буде доступний для скачування файл з інформацією про тих, хто недавно потрапив до цього реєстру.

«У даний час реєстр працює в тестовому режимі. Найближчим часом, якщо не буде виявлено проблем, то він працюватиме на постійній основі», – пояснила вона.

Фото: www.varianty.net

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...