ОСТАННІ НОВИНИ

Понад 120 строковиків на Львівщині присягнули на вірність Українському народу

|

Понад 120 призовників, які завершили первинну військово-професійну підготовку у 184-му Навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, склали Військову присягу на вірність Українському народу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії сухопутних військ.

Звертаючись до молодого поповнення командир військової частини полковник Олександр Остапчук закликав їх на все життя запам’ятати цю урочисту мить.

«У нинішній історичний для нашої країни час саме від вас залежить майбутнє Української Держави. За останній рік Українське Військо під своїм Бойовим прапором зупинило зухвалого ворога. Перемога буде за нами», – О.Остапчук.

У своєму зверненні полковник Остапчук нагадав усім присутнім, що саме зараз випускники Навчального центру самовіддано захищають інтереси нашої держави на лінії зіткнення з підступним ворогом.

Після виступу командира військовий капелан отець Михайло помолився за юнаків та благословив їх на успішну службу. Підтримати своїх синів приїхали їхні рідні та близькі.

Фото: прес-служби Академії сухопутних військ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *