ОСТАННІ НОВИНИ

Громадські організації Львівщини вимагають відсторонити усіх керівників силових структур Закарпаття

|

Громадські організації та громадські активісти Львівщини, опублікували спільну заяву щодо мукачівських подій, у якій вимагають відсторонити від виконання своїх обов’язків усіх керівників силових структур Закарпатської області, задля об’єктивного розслідування справи. Текст заяви опублікував, громадський активіст, координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик у своєму Фейсбуці, передає кореспондент Львівського порталу.

221

Текст заяви подаємо без змін:

«Враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалась у зв’язку із подіями у місті Мукачево, розуміючи всю небезпеку щодо можливості розв’язання чергового штучного конфлікту на території нашої держави, громадські активісти Львівщини готові до спільної координації дій з метою протистояння новим загрозам, які плануються ворогами українського народу.

Реклама партнерів

Ми рішуче засуджуємо будь-які дії, що можуть стати загрозою життю, здоров’ю чи безпеці мирного населення, однак вважаємо беззаперечним той факт, що вказані події стали можливими в тому числі внаслідок безвідповідальності діючої влади. Більше того, саме участь закарпатських силовиків (СБУ та МВС) у кришуванні злочинних схем контрабанди є очевидною та такою, що спричинило свавілля та впевненість у безкарності з боку кримінальників.

Громадські активісти Львова висловлюють підтримку побратимам з «Правий сектор-Захід» та вважають справедливими вимоги їх провідника, щодо необхідності здійснити об’єктивне розслідування вчорашніх подій. Наслідком такого розслідування мають стати швидкі та рішучі рішення щодо притягнення до кримінальної відповідальності УСІХ винних, не зважаючи на їхню приналежність до тієї чи іншої політичної сили, наявності статусу народного депутата, звання, посади, бойові заслуги тощо.

Водночас вважаємо за доцільне відсторонити від виконання своїх обов’язків усіх керівників силових структур Закарпатської області та інших високопосадовців регіону, за безпосередньої участі чи бездіяльності яких стали можливими події, що призвели до загибелі людей та чергової дестабілізації в Україні», – йдеться у заяві.

Під заявою підписалися: Варта1, Варта700, Економічний бойкот , Самооборона Львівського Євромайдану, Народна Самооборона, Рабів до Раю не пускають, Пріоритет права, Розвиток громади, Допомога армії України, Афганська сотня, Координаційна Рада сотень майдану, Волонтерський полк та ряд інших громадських організацій та громадських активістів.

Як відомо, вчора, 11 липня, представники Правого сектору “навідалися” до оздоровчо-спортивного клубу «Антарес», що у Мукачево Закарпатської області .

До комплексу, входять тренажерний зал, басейн, сауна, належить народному депутату Михайлу Ланьо (кличка Блюк), який у парламенті формально входить до групи “Воля народу». Там же постійно бачать керівника облорганізації «Українського вибору» Віктора Медведчука.

Словесне протистояння швидко переросло у збройний конфлікт, а стрілянина відбувалася на вулицях міста від чого постраждали й мирні люди.

Внаслідок протистояння загинули 4 представники «Правого сектору», поранені міліціонери та вбита одна цивільна особа.

Президент України Петро Порошенко закликав МВС якнайшвидше роззброїти бійців «Правого сектору», щоб не допустити кровопролиття.

Через події в Мукачево у Львові скликали усі спецпідрозділи МВС, а активісти «Правого сектору» чергували на трасі, аби не дати правоохоронцям можливості виїхати на місце подій.

За версією силовиків Закарпаття, стрілянину розпочали бійці “Правого сектору”, водночас останні свою вину відкидають та вимагають арешту Михайла Ланьо та Віктора Медведчука. Також вони вимагають відставки всього керівництва силових структур Закарпатської області та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

 

 

 

Коментарі

  1. До комплексу, входять тренажерний зал, басейн, сауна, належить народному депутату Михайлу Ланьо (кличка Блюк)
    -автор ідіот

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...