ОСТАННІ НОВИНИ

Громадський рух «Народний контроль» візьме участь у місцевих виборах

|

Партія «Громадський рух «Народний контроль», яка обʼєднала в одну платформу активні громадські сили, братиме участь у найближчих місцевих виборах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі партії.

31

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 4 липня, під час першого партійного зʼїзду нової політичної сили «Громадський рух «Народний контроль».

У зʼїзді взяли участь понад 300 делегатів партії з 13 областей України та Києва, члени партії, народні депутати України Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Андрій Антонищак, Богдан Матківський. Серед гостей були присутні народні депутати Віктор Чумак, Єгор Фірсов та екс-глава СБУ, громадський діяч Валентин Наливайченко.

«Одне із головних досягнень Майдану – це сформований суспільний запит на нову політичну якість. Але аналізуючи роботу нового складу парламенту я, як народний депутат, можу сказати: ВРУ не відповідає на цей запит… У жовтні відбудуться місцеві вибори, які стануть лакмусовим папірцем, чи готові ми до змін. Зараз робиться все, щоб заблокувати прохід у владу волонтерів, учасників АТО,  громадських активістів, журналістів. Під видом начебто нормальних законів нинішні можновладці хочуть унеможливити доступ до влади цих людей.  Утім «ГР «Народний контроль» закликає до обʼєднання активні громадські сили. Ми готові довести ефективність своїх дій вже у владі. Разом зробимо більше!», – заявив лідер «ГР «Народний контроль. Дмитро Добродомов.

Ідею обʼєднання активних і дієвих людей та організацій підтримав і екс-глава СБУ, громадський діяч Валентин Наливайченко, який став гостем зʼїзду.

«Сьогодні нам потрібно об’єднатися для того, щоб не допустити подальшої корумпованості і комерціалізації влади. Самий такий підхід об’єднав людей на з’їзді політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», – переконаний Валентин Наливайченко.

Також під час зʼїзду були задекларовані пріоритети роботи «ГР «Народний контроль».

Перший пріоритет – це боротьба з корупцією. Другий пріоритет – посилення ролі громадських спільнот та об’єднань громадян:  неурядових організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, органів самоорганізації населення та інших інститутів громадянського суспільства.

Також, щоб українські підприємства могли гідно конкурувати із іноземними, «Громадський рух «Народний контроль» домагатиметься спрощення для ведення малого і середнього бізнесу, обмеження впливу монополій, забезпечення правового захисту приватної власності.

Окрім того, місцева влада, яку громада наймає на роботу, зобов’язана надавати якісні послуги: медичні, освітні, комунальні, соціальні, адміністративні. Відтак ще один пріоритет – контроль за якістю надання послуг на центральному та місцевому рівнях та ефективністю використання бюджетних коштів.

Зазначимо, політична партія «Громадський рух «Народний контроль», задекларувала себе  потужною і відкритою платформою для обʼєднання активних громадських організацій, діячів для впровадження в українську політику принципів Майдану: відкритість, самоврядність, справедливість.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...