ОСТАННІ НОВИНИ

Ляшківці та садовісти покинули засідання Ради через невдоволення законопроектом про прокуратуру

|

Фракції Радикальної партії Олега Ляшеко і “Самопоміч” покинули засідання парламенту на знак протесту проти прийняття законопроекту про прокуратуру, передає кореспондент РБК-Україна.

Першим оголосив про намір покинути зал засідань лідер фракції “Радикальна партія” Олега Ляшка.

“Ми в знак протесту, фракція “Радикальної партії”, покидає зал парламенту. Ми вважаємо, що те, що зараз відбулося, – це профанація боротьби з корупцією. Реальної боротьби з корупцією не було і немає”,- заявив з трибуни Ляшко.

Через хвилину про намір покинути сесійну залу заявив і лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

“Вельмишановний пане голово, на превеликий жаль, Ви тільки що обдурили фракцію “Самопоміч”. Вельмишановна Юліє Володимирівно, шановний Юрій Віталійович, вітаємо Вас, вітаємо Вас з антикорупційним законом. Він працює на Мене, на Вас, а Ви Україною, шановні колеги? Сьогодні ми з вами говорили, тому ми в знак протесту, щоб далі ви працювали спокійно без нас, без нас сьогодні, принаймні, вийдемо для того, щоб ви насолодилися владою, яку вам дав народ України”,- заявив Березюк.

Також зал засідань залишив глава парламенту Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала у другому читанні і в цілому законопроект № 2667 “Про внесення змін до закону України “Про прокуратуру” (щодо удосконалення та особливостей застосування окремих положень)”. За відповідне рішення проголосували 228 депутатів при 226 мінімально необхідних.

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...