Україна здобула 46 нагород перших Європейських ігор

|

Збірна України посіла 8-е місце у загальнокомандному заліку перших в історії Європейських ігор, які проходили у столиці Азербайджану Баку.

Наша команда закінчила змагання, маючи у своїй скарбничці 46 нагород: 8 золотих, 14 срібних і 24 бронзові медалі.

баку

Перше місце у неофіційному заліку збірних посіла збірна Росії, спортсмениі якої здобули 164 нагороди різного ґатунку: 79 золотих, 40 срібниз і 45 бронзових.

Друге місце у команди господарів змагань, збірної Азербайджану: загалом 56 нагород, серед яких 21 «золото», 15 срібних нагород і 20 бронзових медалей.

На третьому місці команда Великобританії: 18 золотих медалей, 10 срібних 19 бронзових і в сумі 47 нагород.

До десятки найсильніших спортивних країн Європи також увійшли Німеччина, Франція, Італія, Білорусь, Нідерланди та Іспанія. Усього нагороди історичних змагань завоювали спортсмени 42 команд.