ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині шукають кандидатів на премію імені Бандери

|

Бандера

До 31 серпня 2015 року у Львівській обласній раді триває збір матеріалів для участі в конкурсі на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформації та зав’язків з громадськістю ЛОР.

Премією Львівської обласної ради відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову Української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання в царині державотворення.

Здобувача премії (особу чи інституцію) висувають громадські, політичні та наукові інституції з обов’язковими рекомендаціями щонайменше трьох громадських, політичних і наукових авторитетних діячів.

Реклама партнерів

Присудження премії передбачається в трьох номінаціях, а саме:

– громадська діяльність;

– політична діяльність;

– науково-навчальна національна державотворча діяльніст  Грошова винагорода лауреата становить 20 000 грн.

Положення про Обласною премією імені Героя України Степана Бандери – за посиланням: http://oblrada.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7109:ogolosheno-konkurs-na-vidznachennja-oblasnoju-premieju-imeni-geroja-ukrayini-stepana-banderi-na-2015-rik&catid=43:ad-bids&Itemid=70

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...