ОСТАННІ НОВИНИ

Волонтери та активісти «Громадянської позиції» купили автомобіль для АТО

|

Активісти «Громадянської позиції» і волонтери придбали для першого батальйону 24-ої механізованої бригади автомобіль. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі групи «Громадянської позиції».

64

За даними від волонтерів, машину привезли із Польщі, помалювали і вже найближчими днями вона вирушить у Лисичанськ.

«Кошти на цей автомобіль збирали активісти «Громадянської позиції». Ми зателефонували у Лисичанськ, спитали комбата першого батальйону, що їм потрібно, і купили на їхнє замовлення автомобіль», – розповіли волонтери Андрій Тарасенко та Ольга Фомкіна.

Співкоординатор групи «Громадянська позиція» у Львівській міськраді Володимир Гірняк розповів, що активісти допомагають армійцям фактично з березня минулого року.

65

«Спершу  волонтерською роботою, ще в березні минулого року, почала активно займатись Віра Лясковська. Тоді ми купували бронежилети та іншу амуніцію. Зараз фактично щомісяця у зону АТО їздить наш волонтер і співкоординатор «Громадянської позиції» у міськраді Юрій Кужелюк. Цього разу ми придбали автомобіль. Звісно, будемо і надалі надавати військовослужбовцям всю посильну допомогу», – запевнив Володимир Гірняк.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *