ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові викрили потужний конвертаційний центр

|

Львівські правоохоронці викрили організатора конвертаційного центру, що впродовж 2013 – 2015 років провів протиправних фінансових операцій на суму понад 20 мільйонів гривень. Матеріали кримінального провадження направлено до Залізничного суду Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ МВС України у Львівській області.

55

За даними міліції, у 2013 році житель міста Червонограда зареєстрував «фіктивне» підприємство, за допомогою якого налагодив «надприбутковий бізнес» за рахунок бюджетних коштів. Використовуючи власну фірму, підприємець організував схему з виведення отриманих бюджетних коштів «в тінь» та переведення їх в готівку.

Зазначена особа зареєструвала та надала фактичне право управління діяльністю підприємством іншим особам, отримавши винагороду у сумі 500 гривень.

Реклама партнерів

Оформлюючи фіктивні документи про постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, на розрахунковий рахунок перераховувались кошти суб’єктами господарської діяльності та в подальшому переводились у готівку.

Вказане підприємство було складовою ланки підприємств, задіяних у схемі з виведення коштів реального сектору економіки у «тіньовий» обіг.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.