ОСТАННІ НОВИНИ

Стало відомо, за якої умови окупанти повернуть Україні Донбас

|

43fce91f299ec00d7854bc0fb0ecb5e2Україна може отримати Донецьк і Луганськ в обмін на Крим. Про це заявив терорист Ігор Гіркін з позивним “Стрєлок” під час засідання руху “Новоросія”.

Відео з’явилось у групі Front на Youtube, передає канал «24».

Як повідомив “Стрєлок”, бойовики мали заготовлений план щодо повернення Україні Донеччини і Луганщини, але на чолі з терористичною владою. Але за таку “послугу” Україна повинна відмовитись від Криму. Тобто зробити так званий обмін.

У їхній план входить і таке — якщо окуповані території на Сході повертаються у вигляді автономії, Україна по факту стане федеральною. А це перешкоджатиме країні увійти в НАТО.

Реклама партнерів

За словами Гіркіна, те, що Росія отримала у так званій “Новоросії” — шалений провал. Він додав, що Україна такого плану не прийме, бо хоче добитись повної капітуляції Росії і повернути всі окуповані території — Донбас та Крим.

“Чотири місяці тому наш наступ було зупинено в рамках реалізації цього плану. За цей час українські війська посилилися втричі. Ми маємо ту ж ситуацію, що й восени, тільки разів у три гіршу. Це — провал”, — наголосив “Стрєлок”.

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...