ОСТАННІ НОВИНИ

Львів передав Маріуполю гігантський вишитий рушник

|

Від імені курсантів та студентів Львівського державного університету внутрішніх справ 13 червня ректор вишу Валерій Середа передав 23-метровий вишитий рушник міському голові Маріуполя Юрію Хотлубею, як символ дружби та єдності, підтримки, добра, надії,  добробуту й процвітання. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ МВС України у Львівській області.

42

Вишитий рушник – це одвічний символ України, що є предметом гордості нашого народу. Для українців такий жест є хорошою традицією, який висловлює найсвітліші побажання на майбутнє.

Курсанти та студенти урочисто вручили 23-метровий рушник ректорові ЛьвДУВС. Опісля, разом з кількома офіцерами навчального закладу Валерій Середа вирушив до Маріуполя. Сама ж дата передачі символічного дарунку обрана невипадково. Адже, 13 червня виповнюється рік від дня звільнення міста від незаконних озброєних формувань. Президент України Петро Порошенко назвав звільнення Маріуполя однією з найблискучіших сторінок за історію АТО, зазначивши, що вагома заслуга в успішному завершенні операції належить місцевим жителям.

40

За словами В. Середи, цей вишиваний рушник символізує нашу непохитність у боротьбі за незалежну країну.

43

«Маріуполь – перша перемога на нашій землі проти агресора, і вона далася нелегкою ціною. Водночас, ми показали окупантам, що у них не буде швидкого парадного маршу по українській землі. Маріупольці під час операції продемонстрували, що їхній вибір – Україна. Вони, як і решта громадян, відстояли своє право на європейський напрямок розвитку. Впевнений, що Україна буде вільною сильною світовою державою. Слава Україні!»,– зазначив Валерій Середа.

39

Фото: ЛьвДУВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *