ОСТАННІ НОВИНИ

У Верховній Раді спробують заборонити аборти

|

Наступного пленарного тижня представники всіх фракцій коаліцій ініціюватимуть у Верховній Раді законопроект щодо заборони абортів в Україні. Про це у коментарі УНН заявив народний депутат від “Радикальної партії” Ігор Мосійчук.

На думку нардепа, переривання вагітності стоїть в одному ряду із сексуальними відхиленнями, тому він буде ініціювати зміни у Кримінальний Кодекс щодо посилення відповідальності за перервану вагітність.

Крім того, на думку нардепа, це покращить демографічну ситуацію в Україні

“Буду ініціювати внесення змін до Кримінального Кодексу щодо відповідальності за пропаганду сексуальних збочень, тому що це в одному ряду із абортами стоїть і по гріху і по впливу на народжуваність — на демографічну ситуацію. В контексті цього обов’язково буде наступного пленарного тижня ініційований подібний законопроект представниками абсолютно всіх фракцій коаліції”, — наголосив він.

Реклама партнерів

І.Мосійчук додав, що він є прихильником заборони абортів, крім випадків, коли народження дитини загрожує здоров’ю матері.

“Я віруюча людина, тому я підтримаю позицію церкви стосовно заборони абортів, крім випадків, коли вони необхідні із медичної точки зору, коли вони загрожують матері. Я прихильник заборони абортів. Це великий гріх”, — пояснив І.Мосійчук

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...