ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині 16 офіцерів ухиляються від мобілізації

|

З моменту четвертої хвилі мобілізації на Львівщині проводиться розслідування у 94 кримінальних провадженнях за фактами ухилення громадян від призову за мобілізацією. Ще 16 проваджень розпочато за ухилення від призову на строкову військову службу за призовом осіб офіцерського складу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Мобілізація ухилення

За даними відомства, до судів скеровано дев’ять обвинувальних актів стосовно громадян, що ухилялися від призову, по шість з них уже винесено вироки.

Також правоохоронними органами розслідується 14 кримінальних проваджень за фактами перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань. Йдеться, у тому числі, про випадки відмови посадових осіб надавати в установленому порядку тимчасово будівлі, споруди, транспортні та інших матеріально-технічні засоби військовим формуванням відповідно до мобілізаційних планів.

Реклама партнерів

Окрім того, на особливому контролі перебуває робота із попередження, виявлення та припинення корупційних діянь під час призову громадян на строкову військову службу. Зокрема, задокументовано одержання лікарем одного із закладів охорони здоров’я Сокальського району від фізичних осіб неправомірної вигоди в сумі 7 тисяч гривень за сприяння у видачі довідок для оформлення опікунства над інвалідами, що надавало право на звільнення від мобілізації. Медик-хабарник перебуває на лаві підсудних.

Ілюстрація: ipress.ua

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.