ОСТАННІ НОВИНИ

Немає більшого обов’язку за захист держави – військовий комісар Львівщини

|

Аби зупинити агресію російської окупації необхідно щоденно нарощувати міць та силу Збройних сил України. Бо немає більшого обов’язку сьогодні, як захистити свою державу. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції розповів військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Микола Садовський, передає кореспондент Львівського порталу.

Микола Садовський

За словами Миколи Садовського, на Львівщині відчутно поменшало добровольців. У попередніх хвилях їх рахували сотнями, а зараз їх кількість зменшилася врази.

«Сьогодні у центральних областях України до лав Збройних сил зараховано набагато більше військовозобов’язаних та добровольців, аніж на Львівщині. Там громадяни свідоміше ставляться до свого обов’язку – захисту держави. Хоча ще нещодавно громадяни Львівщини були взірцем сумлінного виконання громадського обов’язку і патріотизму перед державою», – пригадує він.

Реклама партнерів

Водночас на думку військового комісара, на Львівщині багато людей уникають повісток, бо мають вдаваний патріотизм, а також значна частина жителів перебуває за межами держави.

«Ми, на жаль, проявляємо лише зовнішні ознаки патріотизму, а коли доходить до конкретної дії, то в нас дуже мало людей, які до них готові. Друга причина малої кількості мобілізованих – у нас багато громадян виїхало за межі держави», – переконаний він.

Микола Садовський також наголосив, що аби зупинити агресію окупанта РФ необхідно  щоденно нарощувати міць та силу Збройних сил України.

«Потрібно усвідомити, що ніхто, окрім нас, не захистить нашу державу, і байдужими у цьому питанні бути не можна. Найважчий час для держави минув. Збройні сили України та армія сьогодні сильні, як ніколи. Але, щоб зупинити агресора, ми мусимо цю міць та силу нарощувати щоденно. Щиро взиваю до свідомості усіх жителів Львівщини та всіх патріотично-налаштованих військовозобов’язаних, щоб вони не чекали повістки від комісаріату, а проявляли ініціативу та приходили до військкоматів добровільно», – сказав комісар.

Водночас полковник не втрачає надії достукатись до свідомості ухильників.

«По всіх районах складено списки людей, які ухиляються від мобілізації. Рано чи пізно розшукові заходи завершаться, тому краще добровільно з’явитись до своїх комісаріатів. Певний, що ми переможемо у протистоянні з агресором і без них, але хотілось би разом із ними. Бо як такі чоловіки житимуть коли настане мир? Коли Україна стане процвітаючою європейською державою і з почестями додому повернуться герої-захисники. Що тоді розкажете своїм дітям та онукам, які вивчатимуть новітню історію України та перемогу над окупантами», – взиває до ухильників керівник Львівського обласного військового комісаріату.

А також він нагадав про найбільший обов’язок громадянина.

«Сьогодні немає більшого обов’язку, як захистити державу та принести мир. Лише після цього можна будувати й розвивати економіку», – наголосив Микола Садовський.

Фото: Львівський обласний військовий комісаріат

Коментарі

  1. Воєнкоми борються зі здоровим глуздом. Як мінімум, треба проводити реальні жорсткі медичні комісії, треба враховувати вік людей, а не намагатися виконувати нереальні плани!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...