ОСТАННІ НОВИНИ

У лікарні залишаються 48 клієнтів ресторації «Театр Пива Правда»

|

На стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 48 осіб, з них 4 дитини, які отруїлися 10 – 12 травня 2015 року у ресторації «Театр Пива Правда», що на львівській площі Ринок. Про це Львівському порталу повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

37

Як відомо у період з 12 до 15 травня всього було госпіталізовано 55 осіб (15 травня – 7 осіб), з них 4 дитини до 18 років. 7 осіб – виписані на їх вимогу.

«Станом на сьогоднішній ранок на стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 48 осіб, з них 4 дитини. Із числа госпіталізованих стан 40 пацієнтів – середньої важкості, 8 – наближається до задовільного. У 8-ми осіб лабораторно підтверджений діагноз – сальмонельоз», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Потерпілим в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів. Протиепідемічні заходи продовжуються.

Медики запевняють, що ситуація контрольована.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...