ОСТАННІ НОВИНИ

Скандальний Чеботар став радником Авакова?

|

Звільнений зі скандалом з посади заступника міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар, нікуди не пішов, а став радником Міністра МВС, сидить у тому ж кабінеті і займається тими самими питаннями. Заявив в ефірі «Шустер.live» народний депутат України, секретар Комітету з питань запобігання та протидії корупції Дмитро Добродомов. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі нардепа.

33

«Нічого не змінилося. Після скандалу, Сергій Чеботар, нібито, звільнився з посади заступника міністра МВС, але він продовжує сидіти в тому ж кабінеті і курирувати всі ті ж питання і схеми, якими займався до цього, але вже в якості радника Авакова», – сказав Добродомов.

Окрім того, секретар Антикорупційного комітету  розповів про ще одне скандальне призначення, вже нового заступника Міністра МВС, виявляється ним став підлеглий Сергія Чоботаря – Олексій Тахтай.

Реклама партнерів

«Замість Чеботаря на посаду заступника Авакова призначена людина тої самої системи, такий собі Олексій Тахтай, який до цього був Директором департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України. Він задіяний  разом з Чеботарем в різних корупційних скандалах», – розповів депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...