ОСТАННІ НОВИНИ

Терористи планують наступ у середині травня - Порошенко

|

Президент Петро Порошенко заявив, що терористи у другій половині травня збираються перейти до активних наступальних дій. Про це він сказав під час наради з головами районних державних адміністрацій, передає Еспресо.TV із посиланням на прес-службу глави держави.

За його словами, останнім часом надходить багато тривожної інформації про чисельні спроби підірвати стабільність як ззовні, так і всередині країни. Президент зазначив, що у такий час особливо важливо мати міцну владу.

За словами глави держави, надходять повідомлення про наміри незаконних збройних формувань на Сході у другій половині травня перейти до активних наступальних дій.

Петро Порошенко поставив завдання прискорити та забезпечити чітке дотримання графіків завершення будівництва фортифікаційних споруд.

«Сьогодні це стало загальнонаціональною справою», – сказав Порошенко.

За повідомленнями Генштабу, силових відомств та ЗМІ, останнім часом російсько-терористичні війська посилюють свої угрупування на окупованих територіях. Зокрема, зі свіжої інформації на цю тему, зафіксовано перекидання через кордон з території Росії в районі Амвросіївки у бік Старобешевого мотострілецького підрозділу ЗС РФ, посиленого танковим підрозділом.

Фото:  www.unian.ua

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Загрузка...