ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині розпочали реформу місцевого самоврядування

|

У Львівській обласній державній адміністрації обговорили Закон України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” і Методику формування спроможних територіальних громад. Районні міжвідомчі координаційні комісії з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади отримали доручення до 15 травня цього року подати до обласної міжвідомчої координаційної комісії перспективні плани об’єднання економічно спроможних територіальних громад районів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що ніхто згори не вказуватиме, як об`єднуватися місцевим громадам.

“Ми не повинні щось штучно створювати, таке об`єднання має бути фінансово спроможним, економічно доцільним і комфортним для людей. Тоді воно буде життєздатне”, – підкреслив О.Синютка.

Доповідаючи під час Колегії, заступник організаційного відділу апарату облдержадміністрації Степан Панюца зазначив, що чинному адміністративно-територіальному устрою притаманні неупорядкованість, неефективність, суперечливість, надмірна централізованість і відірваність від потреб громадян. Тому реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні є надзвичайно своєчасною та актуальною.

Фото: ЛОДА 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...