ОСТАННІ НОВИНИ

Україна має наздоганяти Польщу в питаннях децентралізації – Колодій

|

Сьогодні, 22 квітня, у Львові, в Будинку науки і техніки локомотивного депо Львів – Захід Львівської залізниці, проходить масштабний семінар-нарада на тему «Польський досвід децентралізації влади. Який шлях вибере Україна». Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі ЛОР.

У цьому заході, який організувала Львівська обласна рада, беруть участь представники органів місцевого самоврядування Польщі, представники профільних міністерств і комітету Верховної Ради України, представники обласних рад Західного регіону, депутати Львівської обласної ради, а також очільники районних рад і міст обласного значення.

Звертаючись до учасників наради-семінару під час відкриття заходу, голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив: «Сьогодні ми не можемо зволікати. Ми повинні виконати всі декларації, які були задекларовані українським народом під час Революції Гідності. У 90-х роках ми отримали у спадок розвалини комуністичної імперії. Нашим сусідам із Польщі вдалося впровадити реформи. Зрозуміло, що це був непростий шлях. Нам потрібно перейняти досвід Польщі, і не зволікати».

Окрім того, голова Львівської обласної ради підкреслив: «Для того, щоб правильно провести децентралізацію, насправді не потрібно вигадувати «український велосипед». У нашій країні відбулися перші кроки децентралізації. Однак чи всі отримали очікуваний результат? Мабуть, що ні. Сьогодні ми почуємо про досвід, який пройшла Польща, адже їхня система визнана найкращою в Європі. Нам потрібно наздоганяти».

З вітальним словом до учасників семінару також звернулися голова Львівської ОДА Олег  Синютка, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, голова сейміку Підкарпатського воєводства Республіки Польща Богдан Романюк.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...