ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко наказав покарати Коломойського

|

Рішення Кабінету міністрів і наглядової ради ПАТ “Укртранснафта” про відсторонення керівника компанії, повинні беззаперечно виконуватися.

Про це заявив президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом у Києві в п`ятницю, пише УП з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Вчора ввечері я доручив міністру внутрішніх справ негайно забезпечити порядок і звільнення приміщення “Укртранснафти”, що було виконано… Сьогодні також було доручено забезпечити неухильне виконання рішень уряду і наглядової ради стосовно керівництва “Укртранснафти” – відсторонення та інших процесів, оскільки це знаходиться в виключній компетенції уряду”, – сказав він.

Порошенко також зазначив, що за образу журналіста на главу Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського буде застосовано стягнення.

Реклама партнерів

“Що стосується висловлювань, які допустив голова Дніпропетровської облдержадміністрації на адресу журналіста: я з ранку доручив адміністрації президента отримати відповідні пояснення, щоб визначити стягнення, яке буде винесено голові адміністрації. Я думаю, що до кінця дня стягнення буде визначене”, – сказав він.

Як відомо, 19 березня Рада ухвалила поправки в закон про акціонерні товариства, які позбавлять Коломойського контролю над “Укрнафтою”.

Крім того від виконання обов`язків був відсторонений і глава правління “Укртранснафти” Олександр Лазорко, який є також ставлеником Коломойського.

Після цього Коломойський ввечері приїхав із групою молодиків в “Укртранснафту”, заблокував вхід до неї і проводив “переговори” з міністром Демчишиним та в. о. керівника компанії.

У ході розмови Коломойський заявив, що у нього у Києві є 2 тисячі бійців, які готові захищати від захоплення “його підприємства”.

Коломойський заявив, що Юрій Мірошник, який з 19 березня тимчасово виконує обов`язки голови правління “Укртранснафти”, “сам себе призначив”.

20 березня Коломойський заявив про досягнуті домовленості із президентом і прем`єром з приводу “Укртранснафти”.

Фото: ФБ 


Загрузка...