ОСТАННІ НОВИНИ

Бойовики стягують під Дебальцеве додаткову техніку – Тимчук

|

У районі Дебальцевого російсько-терористичні війська проводять перегрупування сил і засобів, намагаючись після зриву наступу на Вуглегірськ домогтися «корінного перелому» в подальших наступальних діях. Протягом останньої доби командування противника в даному районі зосередило боєздатні підрозділи на нових напрямках, відновлюючи боєздатність своїх тактичних груп, що раніше зазнали втрат.

Про це повідомив народний депутат, керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, передає кореспондент Львівського порталу.

Зокрема, в район Дебальцівського плацдарму супротивник додатково перекинув 18 танків, 23 бойові броньовані машини (ББМ), 55 одиниць критого вантажного автотранспорту. Перекидання сил і засобів здійснюється за двома основними маршрутами: східному (через Алчевськ – Стаханов – Брянка) і західному (через Сніжне – Шахтарськ – Єнакієве).

Раніше перекинутий в цей район зведений танковий підрозділ супротивника з 16 танків після участі в боях виявився фактично розгромленим.

У районі Горлівки терористи розгорнули центр з обслуговування та ремонту бойової техніки, пошкодженої в боях на Дебальцівському плацдармі. Також фіксується активне підвезення в даний населений пункт палива та боєприпасів.

У районі Донецька терористи також нарощують свої ударні тактичні групи, що діють в районах, прилеглих до «лінії фронту». За добу відзначається прибуття живої сили на 20 вантажівках, а також 11 одиниць броньованої техніки (включаючи 1 танк). Загальна чисельність угрупування російсько-терористичних військ, зосередженої в цьому районі, перевищує 3000 осіб, які розподілені по декількох тактичних групах, а також складають «внутрішній гарнізон» Донецька. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *