ОСТАННІ НОВИНИ

Консультації у Мінську зірвали лідери бойовиків - Кучма

|

Консультації з планом виконання Мінських домовленостей були зірвані у зв`язку з неявкою підписантів мінських документів Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького, а також ультимативними заявами їхніх представників Дениса Пушиліна і Владислава Дейнего.

Про це заявив екс-президент України, член тристоронньої контактної групи Леонід Кучма, пише Інтерфакс-Україна.

“Консультації за планом виконання Мінських домовленостей, який містить перелік конкретних заходів, спрямованих на якнайшвидшу деескалацію ситуації, були зірвані у зв`язку з неявкою підписантів Мінських документів Захарченка та Плотницького, ультимативними заявами їхніх представників Пушиліна та Дейнего, а також їх відмовою обговорювати план заходів щодо негайного припинення вогню і відведення важкого озброєння”, – заявив Кучма.

При цьому він заявив, що українська сторона не сприймає жодних ультиматумів і попередніх умов.

“Наша принципова позиція з питання мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей залишається незмінною – повне і неухильне виконання домовленостей, письмово закріплених у Мінську 5 та 19 вересня 2014 року, починаючи з негайного встановлення режиму припинення вогню”, – підкреслив він.

Також Кучма зазначив, що очікує вже найближчим часом офіційної реакції з боку Російської Федерації.

Як відомо, раніше представники сепаратистів висунули ультимативні вимоги про одностороннє припинення вогню з боку української влади.

Фото: www.tvc.ru 

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...