ОСТАННІ НОВИНИ

Бойовики знову взялися обстрілювати прикордонні пункти пропуску

|

Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО і бойовиками. Ситуація залишається складною. Про це Львівському порталу повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації ДПСУ.

Протягом доби продовжувалися обстріли позицій українських військових, в тому числі й місць дислокації прикордонних підрозділів.

Так, на Донеччині терористи тричі за добу здійснювали мінометний обстріл контрольного пункту «Гнутове», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Ніхто з українських військових не постраждав. Через обстріли тимчасово припинявся пропуск осіб та транспортних засобів.

Крім того, в Донецькій області прикордонний наряд зафіксував політ безпілотного літального апарату, який рухався на напрямку «Новоградівка – Артемове».

Фото: ДПСУ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *