ОСТАННІ НОВИНИ

Минулого року інфляція в Україні становила майже 25 відсотків

|

У 2014 році інфляція в Україні становила 24,9%.

Про це повідомляє прес-служба Держстату.

Як зазначається, у грудні 2014 року споживчі ціни зросли на 3%.

На споживчому ринку в грудні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 4%. Найбільше (на 25,7% та 14,4%) подорожчали продукти переробки зернових та овочі.

Реклама партнерів

За даними Держстату, ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,8%, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,1%, алкогольні напої – на 1,3%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,3% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на опалення на 3,6% та гарячу воду на 2,0%.  

“Предмети домашнього вжитку, побутова техніка стали дорожчими на 3,8%, у т. ч. холодильники – на 5,3%, плити – на 5,1%, пилососи – на 5%, покриття для підлоги – на 4,7%, пральні машини – на 4,4%”, – повідомляє прес-служба.

У сфері охорони здоров’я ціни підвищилися на 2,7%, що насамперед спричинено зростанням цін на фармацевтичну продукцію на 3,7%.

Також наголошується, що підвищення цін на транспорт у цілому на 2,8% пов’язано зі зростанням цін на автомобілі на 12,3% та подорожчанням перевезень авіаційним транспортом на 6,4%.

Економічна правда

Фото: vse.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...