ОСТАННІ НОВИНИ

У Савченко погіршився стан здоров’я - адвокат

|

В української льотчиці і депутата ВР Надії Савченко погіршилося здоров`я, вона попросила про допомогу. Про це написав у своєму Facebook один з її адвокатів Ілля Новіков після зустрічі в СІЗО в четвер, інформує УП.

«Вперше за весь цей час вона попросила про допомогу для себе особисто. У неї знову запалилося праве вухо, застуджене на етапі у вересні. Тюремні медики не справляються, зараз втрата слуху цим вухом вже повна, і схоже, далі буде гірше. Ми будемо просити ОНК терміново послати когось оглянути її», – написав Новіков.

Крім того, за словами адвоката, вперше за всі ці місяці в камері у Надії з`явилася сусідка – 24-річна Заліна К., звинувачена у співучасті у розбійному нападі. Відносини у них склалися нормальні, зазначає Новіков.

Адвокат зазначив, що вони з Савченко провели близько години за вивченням білінгу телефонів Корнелюка і Волошина, наданих СБУ.

Реклама партнерів

«Навіть за неповною інформацією, яка у нас є зараз, журналісти в той день приїхали в район, де потім потрапили під обстріл, не раніше 10:34 за київським часом, а о 10:44 телефон Савченко вже перебував у центрі Луганська. Насправді часовий розрив набагато більше – в полон Савченко потрапила на початку одинадцятої, а знімальна група приїхала на саме перехрестя вже після 11. У принципі, цього вже достатньо для припинення переслідування. Найближчим часом ми з колегами раскажем про все більш детально», – зазначає Новиков.

У понеділок в Мосміськсуді будуть розглядатися дві чергових скарги захисту Савченко, у тому числі на продовження арешту. Надія братиме участь по відеоконференції.

Фото: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...