ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові будують нову дорогу між вулицями Богдана Хмельницького та Кукурудзяною

|

У Львові між вулицями Богдана Хмельницького та Кукурудзяною будують нову дорогу, довжина якої складає 344 м. Будівництво дороги співфінансується Львівською міською радою та «Епіцентром». Нова дорога допоможе розвантажити кільце вул. Богдана Хмельницького – Кукурудзяної. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Цей район сьогодні отримує дуже хорошу динаміку розвитку. Але з новими робочими місцями, які тут будуть, також збільшується навантаження на трафік. Ми домовились з «Епіцентром», вони виділяють 1 млн грн, місто дає 2 млн грн, і ми спільно робимо дорогу від Б.Хмельницького до Кукурудзяної. Ця дорога розв’яже цей транспортний колапс, який зараз виник. Паралельно, звичайно, ми і по колектору, по всіх мережах наводимо порядок, ремонтуємо хідники. За два тижні, коли ця дорога буде відкрита, цей район не впізнаєте. Він отримає нове дихання. Тут будуть ще збільшуватись нові робочі місця», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Замовником робіт виступає управління капітального будівництва ЛМР, виконавець – підприємство «ШРБУ-65».

Внесок міської ради у будівництво дороги складає 2 млн грн, «Епіцентр» – 1 млн 50 тис. грн.

Реклама партнерів

Будівельники вже виконали підготовчі роботи, переклали каналізаційний колектор та затампували старий колектор, переклали електромережі, що потрапляли в межі будівництва, підготували дорожнє полотно під асфальтування, виконали частину замощення тротуарів бетонною плиткою.

Зараз влаштовують нижній шар асфальту.

Усі роботи з будівництва нової дороги планують закінчити до кінця цього року.

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...