Сьогодні, 4 листопада, «на гарячому», при одержанні неправомірної вигоди в сумі 500 доларів США затримано посадовця Львівської міської ради. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.
Гроші чиновник отримав від приватного підприємця за непритягнення його до адміністративної відповідальності, та не вжиття заходів щодо демонтажу зовнішньої реклами і вивісок на об’єктах торгівлі.
На цей час у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст.368 КК України, проводяться невідкладні слідчі дії.
Принагідно нагадаємо, що триває розслідування стосовно трьох посадовців з числа керівництва однієї із районних адміністрацій Львівської міської ради, які були викриті 30 жовтня при одержанні 20 тисяч гривень неправомірної вигоди від керівника товариства з обмеженою відповідальністю.
Наразі двом із затриманих оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України, а також обрано запобіжні заходи у виді взяття під варту та визначено розмір застави.
Фото: delfi.ua