Жителі звільненого села Кримське Новоайдарського району розповіли про жорстокі розправи терористів над людьми з проукраїнською позицією. Батька і сина вони катували у підвалі, а депутата сільради розстріляли у власному дворі, – повідомили Львівському порталу у штабі АТО.
«Після звільнення села виявилося, що терористи жорстоко розправилися з місцевими жителями, які підтримували Україну. Зокрема, двох чоловіків (батька і сина) бойовики катували в підвалі, а 43-річного депутата місцевої сільської ради Генадія Хитренка бойовики розстріляли з автомата прямо у дворі рідного будинку за його проукраїнську позицію», – повідомили у прес-центрі АТО.
Окрім того, за даними штабу, керівництво терористичної організації «ДНР» оголосило про заборону виконувати гімн України в школах на тимчасово підконтрольній терористам території. Бойовики погрожують за це покаранням.
Нагадаємо, село Кримське Новоайдарського району було звільнено від казаків так званого «Всевеликого войска донского» минулої суботи, 18 жовтня.