ОСТАННІ НОВИНИ

Над Савченко перестали знущатися - адвокати

|

У палаті української льотчиці Надії Савченко почали виключати світло, завдяки чому вона тепер може спати. Про це у своєму Twiiter написав адвокат Савченко Марк Фейгін, передає кореспондент Львівського порталу.

«Вийшов з психлікарні від Надії. У неї все в порядку. Почали вимикати світло, тепер вона спить. Ось що значить розголос», – написав він.

Водночас інший адвокат льотчиці Микола Полозов також підтвердив на сторінці М.Фейгіна, що з нею все в порядку. У той же час він додав, що з підзахисною дозволяють спілкуватися лише через скло і це незаконно.

Марк Фейгін також повідомив, що Надія Савченко звернулася до уповноваженого з прав людини в Росії Елли Памфілової зі скаргою на надто тонкий матрац на нарах, через що вона відчуває біль у спині і може захворіти міжхребцевою грижею. Савченко попросила виділити гроші на покращення нар у СІЗО-6, якщо Росія має можливість фінансувати Крим і схід України.

 

Зазначимо, що про позбавлення Савченко сну адвокати повідомили 17 жовтня. 20 жовтня також стало відомо, що їй призначили нову психіатричну експертизу.

Фото: regionews.ua   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *