ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться спецпогашення конверту «Україна – єдина країна, единая страна»

|

Завтра, 9 жовтня, у Львові з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти в Інформаційно-практичному центрі безпеки міста, що на площі Ринок, відбудеться урочисте спецпогашення конверту «Україна – єдина країна, единая страна». Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Така акція в цей день відбудеться одночасно в усіх областях України. Школярі створять велику поштову листівку і відправлять її у зону АТО. Початок дійства о 13:00 год.

Організаторами урочистого спецпогашення є Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» та Інформаційно-практичний центр безпеки міста.

Національний поштовий оператор «Укрпошта» до Всесвітнього дня пошти оголосив всеукраїнську акцію «За мир в єдиній Україні». Цього року Укрпошта запрошує українців долучитися до цієї акції та написати листа з побажаннями миру та єдності.

Реклама партнерів

У рамках акції 9 жовтня у всіх областях України одночасно відбудеться урочисте спецпогашення поштового конверту «Україна – єдина країна, єдиная страна».

Церемонія спецпогашення є традиційною у поштовій культурі. Новий конверт гаситься спеціальним штемпелем «Перший день», який, відповідно до поштових законів, діє всього один день. Таким чином конверт вводиться в обіг.

Завершиться дійство випусканням «балонної пошти» з побажаннями миру, щастя, добра та любові народу України», – розповідають організатори.

Поштовий конверт «Україна – єдина країна» можна знайти у пунктах продажу.

Фото: www.mk.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.