ОСТАННІ НОВИНИ

В анексованому Криму зникають безвісти кримські татари

|

За останні кілька тижнів у Криму зникли ще 4 кримських татарина. Про це інформують «Крим Реалії», пише Українська правда.

За словами журналістки Аміни Сайфуліної, доля цих зниклих наразі залишається невідомою.

«Це, у більшості своїй, пересічні громадяни. Вони не є активістами чи якимись відомими особами у кримськотатарському суспільстві. Двоє з них є родичами активіста. Переважно зниклі – це чоловіки, віком від 25 до 30 років. Чому зникають саме вони? Наразі ніхто не може пояснити», – каже Сайфуліна.

Правоохоронні органи кажуть, що вони проводять усі необхідні слідчі процедури, але жодної інформації ані родичі, ані журналісти отримати не можуть.

Реклама партнерів

Більше того, 4 жовтня лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв розповів про те, що російська влада намагається таким чином залякати кримськотатарське суспільство та – шляхом репресій – примусити їх залишити півострів.

Оскільки вони є тією частиною населення, яка не скоряється російській владі і продовжує чинити їй опір на анексованому півострові.

Як відомо, у понеділок у Євпаторії знайшли тіло зниклого наприкінці вересня кримського татарина 25-літнього Едема Асанова.

Як повідомив Громадському радіо керівник зовнішніх зв`язків Меджлісу кримськотатарського народу Алі Хамзін, Асанова знайшли повішеним у покинутій будівлі.

Фото:dt.ua 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.