ОСТАННІ НОВИНИ

Українські та словацькі прикордонники затримали велику групу мігрантів

|

Сьогодні вночі працівниками прикордонних відомств України та Словаччини на кордоні було затримано велику кількість незаконних мігрантів, серед яких були і діти. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби України.

Невідомих осіб поблизу кордону зафіксували за допомогою технічних засобів спостереження. Відразу інформація про порушників була доведена до всіх прикордонних підрозділів та нарядів обох держав.

У ході оперативних заходів прикордонники України та Словаччини загалом затримали 37 незаконних мігрантів. Серед групи «мандрівників», яких затримали прикордонники Чопського загону, було 5 чоловіків, 5 жінок, а також 7 дітей віком від 3 до 8 років. Ще 20 громадян південно-східної Азії безпосередньо біля кордону затримали прикордонники Словаччини. Наразі проводяться перевірочні заходи та з’ясовуються обставини правопорушення.

Прикордонники повідомляють, що останнім часом організатори переправлення незаконних мігрантів намагаються активізувати свою діяльність. При цьому вони не зважають на період настання холодів та те, що в незаконних подорожах перебувають діти. Нерідко для малюків вони можуть закінчитися трагічно, як відомо на Закарпатті вже були випадки коли діти замерзали під час небезпечних мандрівок.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.