ОСТАННІ НОВИНИ

Львів одягне своїх військових, які перебувають у зоні АТО

|

З метою підтримання боєздатності та поліпшення матеріально-технічного забезпечення львівських підрозділів, які задіяні в зоні АТО, в нашому місті реалізується «Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців міста Львова», що затверджена ухвалою сесії № 3700 від 31.07.2014 р. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

У відповідності до цієї Програми КП «Адміністративно-технічне управління» та управлінням молоді, сім’ї та спорту протягом серпня-вересня 2014 року було проведено заходи із закупівлі необхідних матеріально-технічних цінностей для львівських підрозділів, які несуть службу у зоні АТО.

Зокрема станом на 30 вересня укладено договорів про закупівлю необхідних товарів на загальну суму понад 1 млн. 580 тис. грн. для львівських підрозділів, а це: батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», військова частині А 0284, 3-й батальйон територіальної допомоги (Львівський обласний військовий комісаріат), військова частина 4114 та мобільний госпіталь (військово-медичний клінічний центр Західного регіону). Сам перелік та зразки товарів визначався та погоджувався спільно із представниками військових підрозділів. Загалом серед основних товарів та матеріально-технічних цінностей, які вже передані львівським військовим, є: термобілизна, шкарпетки, дощовики, гумове взуття, зимові черевики, теплі рукавиці, захисні окуляри, мати туристичні, надувні матраци, намети, електрогенератори, дизельні опалювачі, електроінструменти, кутові шліфувальні машини, бензопили, мотокоси, шуруповерти, електрозварювальні апарати, ємності для води, прожектори, ліхтарі, вогнегасники, автомобільні холодильники, термоси, морозильні камери та ін. Також найближчим часом відбудеться передача теплих светрів, зимових костюмів, шапок та автомобільних причепів.

Фото:  vv.gov.ua

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.